Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodów

Osoby, które nie chcą kupować własnego auta lub korzystać z niego w ramach leasingu, mogą zdecydować się na wynajem długoterminowy. Usługa ta pozwala im użytkować pojazd przez długi okres czasu (najczęściej w przedziale 12-36 miesięcy). Rozwiązanie to cieszy się powodzeniem na zachodzie Europy, gdzie przedsiębiorcy zamiast zakupu i konieczności utrzymania własnej floty pojazdów, decydują się na skorzystanie z oferty wypożyczalni.

Usługa ta pozwala zoptymalizować koszty prowadzonej działalności i jest gwarancją bezproblemowego użytkowania auta. Właściciel firmy unika w ten sposób kłopotów związanych z zarządzaniem flotą i nie jest narażony na koszty.

Korzyści długoterminowego wynajmu dla Twojej firmy:

Możliwość zwiększenia środków finansowych przeznaczonych na rozwój inwestycji – dzięki wynajmowi bilans firmy nie zostaje obciążony, a więc zachowana zostaje zdolność kredytowa.

Łatwość planowania budżetu – dzięki stałej, miesięcznej opłacie wynikającej z wynajmu samochodu. Przewidywanie wydatków pozwala zachować płynność finansową firmy. Kapitał, który w innym wypadku należałoby przeznaczyć na zakup aut, może zostać przeznaczony na finansowanie inwestycji związanych z działalnością w sposób bezpośredni. Pozwala to także zachować elastyczność w kompletowaniu własnej floty, a w wyjątkowych sytuacjach uzupełniania jej o kolejne pojazdy.

Spokój i komfort – dzięki wynajmowi długoterminowemu zyskujesz kompleksowy, dostosowany do Twoich potrzeb pakiet oraz profesjonalną obsługę serwisową. Po naszej stronie leżą koszty bieżących napraw a także wymiany oraz przechowywania opon.

Więcej czasu – dzięki redukcji dokumentów i faktur dotyczących obsługi floty przedsiębiorca zyskuje bezcenny czas.

Cena wynajmu jest w każdym wypadku ustalana indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.